Prodejna lyží a snowboardů

Prodej lyží a zimního vybavení

  

Skicentrum Petrovice nabízí ve své prodejně a půjčovně skvělé lyžařské vybavení za BOMBA CENY klientům z celé Prahy. Z hlediska umístění prodejny je nejvíce zákazníků z Prahy 4 a Prahy 10, kteří to k nám mají opravdu blízko. Nabízíme špičkové vybavení a profesionální servis.

Naši zákazníci se k nám opakovaně vrací. Na ploše 360 m2 najdete výběr z 1 500 párů lyží. Projděte si naši prodejnu dopředu pomocí interaktivní mapy , ať se přesvědčíte o její velikosti a neztratíte se u nás.

Nabídka se neustále mění, jelikož pro Vás domlouváme další nové akce. Níže uvádíme výběr zajímavých věcí z naší nabídky pro sezonu 2023/2024.

Nabídka lyží a snowboardů

lyze

Pro nadcházející sezonu jsme pro Vás připravili nové lyžařské a snowboardové vybavení renomovaných značek Atomic, Völkl, Rossignol, Elan, Blizzard a dalších za opravdu Bombastické ceny.

Nabízíme například nové lyže Kneissel se slevou až 70%, dále VIP lyže Volant různých délek a to ve variantě Volant Gold i Volant Silver různých typů délek.

Jako každý rok jsme pro Vás také připravili kompletní nabídku lyží značky ELAN za Bomba ceny. Vybíráme z nabídky modelů např. Elan WaveFlex, Elan SpeedWawe, Elan MagFire, Elan Magic Fusion, Elan Magic TMD

Novinka! Hole a rukavice LEKI

Nabídka lyžařských bot

Nově nabízíme lyžařské rukavice a hole LEKI s jedinečným systémem zacvaknutí, který je nejen vysoce funkční, ale také mnohem bezpečnější.

Nově nabídka skialpových pásů

Nabídka lyžařských bot

Pro nadšence skialp máme nově v nabídce skialpové pásy, vhodné pro ty, kteří chtějí zdolávat vrcholy a těžší sněhové podmínky.

Nabídka freestylových lyží

lyze

U nás najdete velký výběr freestyle lyží, s nimiž poznáte tu pravou svobodu. Zkuste je a zjistíte, že jsou velmi dobře ovladatelné.

Jejich tvar, konstrukce i délka jsou stvořené pro freestyle a podtrhnou váš osobní styl jízdy.

Vyberte si ze značek: K2, Rossingol, Atomic, Salomon, Blizzard, Scott a další.  

Nabídka běžkařského vybavení

vybavení

Pro milovníky crosscountry a běžkování máme připravenou kompletní nabídku běžeckých setů Atomic a Salomon za BOMBA ceny - Sleva až 40 %

Nabídka helem

helmy

U helem nabízíme také velký výběr - více než 200 modelů.

Hitem letošní sezony jsou zejména helmy fosforových barev. Nejen kvůli své atraktivitě, ale také díky tomu, že jste pak na svahu skvěle vidět

Nabídka lyžařských bot

  

U lyžařských bot nabízíme velký výběr všech velikostí až do velikosti 52.

Mezi značkami najdete zejména boty TECNICA a SALOMON. A to jak rekreační tak i race modely