Lyže Elan Amphibio 16 T12

Elan Amphibio 16 T12

Elan Amphibio 16 T12 se ujímá vedení na poli pánských univerzálních lyží

Společnost Elan s více než sedmdesátiletou zkušeností s ruční výrobou lyží přímo v Alpách s hrdostí oznamuje, že jako první výrobce lyží přichází s čtyřrozměrnou technologií: Elan Amphibio 4D. Průlomová technologie nově uvádí do tradiční kategorie univerzálních pánských lyží kompletní kolekci stabilních, ladných a skvěle ovladatelných lyží určených k tomu, aby si podmanily jakékoliv sněhové podmínky i terén.

Lyže Elan Amphibio 16 T12 nepochybně nabízejí to nejlepší z nové kolekce pro sezónu 2017/2018. Jsou vybaveny technologií Amphibio 4D, která vylepšuje přilnavost hran, ovladatelnost i celkový výkon ve všech čtyřech rozměrech lyže: vepředu, vzadu, vlevo i vpravo.

Díky profilům rocker a camber, které mají vliv na design obou stran lyže, poskytuje vnitřní hrana s profilem camber větší přilnavost hran a stabilitu, zatímco vnější hrana s profilem rocker umožňuje rychlé nasazení oblouku a plynulejší přechody mezi oblouky. V přední části lyže je s využitím dvojitě tvarovaného titanu vytvořen konvexní tvar pro přesnější nasazení oblouku se silným tlakem na hranu, zatímco konkávní tvar zadní části lyže umožňuj lyžařům snadnější výjezdy z oblouků i lepší kontrolu nad lyžemi.

Čtyřrozměrný design s využitím dvojitě tvarovaného titanu nejen posiluje torzní stabilitu lyže, ale také snižuje její hmotnost o 10% a vibrace dokonce o 30%.

Lyže Elan Amphibio 16 T12 mají vše potřebné pro vykrajování dlouhých oblouků i udržení kompaktní a rychlé stopy, protože jsou nabity výkonem a energií.

 

Geometrie: 121/73/104

Délky (Radius): 160 cm (13,3 m), 166 cm (14,5 m), 172 cm (15,7 m), 178 cm (170 m)

Vázání: ELX 12.0 Fusion

 

 

Pro další informace o technologii Amphibio 4D prosím navštivte webové stránky: www.elanskis.com.

O společnosti Elan

Elan si díky sedmdesátileté tradici ruční výroby lyží v moderním závodě nedaleko slovinského města Bled vysloužil důvěru lyžařů po celém světě a renomé výrobce vysoce kvalitního vybavení. Inovativní výrobky společnosti, které si pravidelně skvěle vedou v testech i při srovnání designu, odrážejí tradici značky i ambici vyrábět nejen lyže, ale LEPŠÍ lyže pro zážitky z hor na celý život. Pokud máte zájem o další informace, navštivte i naše webové stránky: https://www.elanskis.com/cs